Wolności 57,
58-260 Bielawa

+48 74 645 64 01
biuro@barl.bielawa.pl

Inkubator Przedsiębiorczości

     Idea stworzenia inkubatora przedsiębiorczości w Bielawie powstała w odpowiedzi na całkowitą likwidację przemysłu bawełnianego oraz główny problem społeczno-gospodarczy miasta – wysokie bezrobocie i brak mechanizmu wpierającego aktywność gospodarczą mieszkańców. W wyniku realizacji projektu przeprowadzono kompleksową modernizację i przystosowanie obiektu  biurowego po byłych zakładach bawełnianych Bieltex, położonego w Bielawie przy ul. Wolności 24, do  pełnienia funkcji inkubatora przedsiębiorczości.

    W Inkubatorze jest 23 lokali pod wynajem do działalności produkcyjno-usługowej o powierzchni od 26,91m2 do 101,33m2. Na każdym z trzech pięter użytkowych (biurowych) wykonany został węzeł sanitarny z szatniami i pokojem  śniadań. Obiekt wyposażony jest w windę. Przygotowano także 2 sale konferencyjne o powierzchniach 28,80 i 53,15 m2 do 10 i do 50 osób. Sala konferencyjna wyposażona jest w sprzęt do profesjonalnej prezentacji, w tym m.in. projektor multimedialny, system nagłośnienia oraz tablicę interaktywną z systemem onfinity. W obydwóch salach dostępna jest również sieć internetowa. W pomieszczeniach tych są prowadzone szkolenia dla inkubowanych podmiotów, spotkania przedsiębiorców z kontrahentami, szkolenia wewnętrzne dla pracowników.

   Na zewnątrz budynku znajduje się 25 miejsc parkingowych oraz stanowiska dla rowerów. Tylko u nas znajdziecie Państwo najniższe ceny najmu a przedsiębiorcy objęci programem inkubacji mogą korzystać z preferencyjnych stawek najmu lokali użytkowych.

Obiekt jest w pełni przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych.

  

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są w biurze Inkubatora:

Sandra Jędrzejak

Wolności 24

58-260 Bielawa

Tel. 74-645-22-88

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.